yükleniyor

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım hizmetleri kapsamında web tasarım, e-ticaret sitesi, portal site tasarımı, banner tasarımı, web hosting, seo, e-katalog gibi birçok hizmet yer alır. Amaca uygun ve güncel web tasarım trendlerine göre siteniz kullanılır hale getirilir. Grafik tasarımla birlikte ahenkli bir uyum da sağlanır ve içerikte verilmek istenen mesaj eksiksiz ve estetik bir şekilde kullanıcılara ulaştırılır.

Web Tasarım Süreçleri Nelerdir?

Web tasarım hizmetleri kapsamında yapılan web tasarımda aşama aşama işlemler takip edilir. İlk olarak firma analizi yapılır ve beklentiler, hedefler öğrenilir. İzlenimlerle birlikte yaratıcılık bir araya getirilir. Web tasarım hizmet süresi boyunca planlananlar firmaya aktarılır.

Genel konsept, alt sayfa duruşları, kod geliştirme, kod yapısı, tasarımın uyumlaştırılması, veri girişi, testler, yayına geçiş ve eksikliklerin tespiti aşamalarından geçilir. Bu aşamalardan en iyi verimi almak içinse firma ile beraber bir çalışma yürütülür. Web tasarımı projenin temel ayağı olmakla birlikte web tasarım kadar önemli başka unsurlar da bulunuyor. İçerik yönetim sistemleri ile web sitesinin yaşamaya devam etmesi sağlanır. Hedef ziyaretçilerin farkındalığı sağlanır. Bu nedenle internet reklamcılığı ve seo devreye girer. İçeriğin en iyi şekilde konumlarda bulunması için çaba sarf edilir ve garanti ile işler teslim edilir

Optimizasyon Hizmetleri

Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almak için öncelikle sitenin analizi yapılmalıdır. Böylece eksikler belirlenir ve seo için işlemler belirlenir.

Web tasarım hizmetleri kapsamında optimizasyon belirlendikten sonra sitedeki yazılı içerik buna uygun hale getirilir. Resimler isimlendirilir. Sitede yapılan ufak eklemeler olabileceği gibi en baştan yeni bir düzenlemeye de gidilebilir. Sitenizin arama motorlarına ve portallara kaydı sağlanır. Bu işlemle pozisyon raporu da elde edilir. Optimizasyon ayarının takibi de düzeltmeler sonrasında gerçekleştirilir. Genel olarak bu optimizasyon senede bir kere gerçekleştirilmek zorundadır. Böylece arama motorlarındaki yerinizi koruyabilir ve sürekli özgün, güncel bir siteye sahip olabilirsiniz.

E-ticaret projeleri de web tasarım hizmetleri kapsamında yer alır. Hazır paketler yerine emek harcanmış kod yapıları kullanılır ve müşterilere uygun bir yazılım gerçekleştirilmiş olur. Sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellik yanı önemli olduğu gibi tasarımı da önemlidir. Estetik ve profesyonellik bir arada site içinde gözükmelidir.

Portal sitelerin tasarımı ve yazılımı konusunda da içerik güncellemeleri yapılabilir. Uzun vadeli destek ve ek geliştirme hizmetleri sağlanarak banner reklam gösterimleri ek yazılımlarla geliştirilir. Bu sayede site sahiplerin reklam geliri de elde edebilir.

Web tasarım hizmetleri kapsamında hosting hizmeti de verilir. Bu kapsamda web hosting, kurumsal hosting, e-ticaret hosting, kurumsal e-mail çözümleri, web mail paneli, antivirüs çözümleri, antispam çözümleri, SSL sertifikaları, online ödeme çözümleri ve web istatistik raporlama hizmetleri yer alır. Bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca e-katalog hizmeti de bulunur. Firmaların internette ürün sergilemek amacıyla oluşturdukları kataloglar ile durağan katalog devri de bitme noktasına geldi. Bu nedenle sürekli güncel tutulabilen, geniş kitlelerin ulaşabileceği e-kataloglar ile basit bir tanıtım yapılabilir. Kurumlar için logo, amblem, broşür tasarımları da bulunur. Web sitelerdeki reklamlar, reklam tasarımları, slogan ve fikir üretme konuları da web tasarım hizmetleri arasında yer alır. Tüm bu hizmetleri ajansımıza başvurarak alabilirsiniz. Web tasarımı ve hizmetleri oldukça uğraş verici olmakla birlikte uzman bir ekip ihtiyacı vardır. Bu nedenle web tasarım konusunda ajanslarla çalışmanız çok daha doğru olacaktır. Hosting, site içi tasarım ve içerikleri seo uyumlu olması için yardım alabilirsinizHizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!