yükleniyor

SEO

SEO (Search Engine Optimization) yani güzel türkçemizle Arama Motoru Optimizasyonu günümüzde yeri yadırganamaz büyük bir başlık. Google’da üst sıralarda yerini alan internet siteleri ile alt sıralarda yer alan internet sitelerinin arasındaki farklar hepimizin malumu lakin biz yine de yazımızın ilerleyen kısımlarında biraz bahsedeceğiz.

SEO Danışmanlığı nedir?
SEO danışmanlığı sadece Google’da sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayacak çalışmalara yönelik bir bütün değildir. SEO danışmanlığı, sitenin iç ve dış şekilde yönetilmesini, kötü niyetli ataklara karşı savunulmasını, link profilinin oluşturulmasını, Google servislerine kayıt işlemlerinin yapılmasını vb. kapsamaktadır. Bahsedilen başlıkları biraz açalım.

İç SEO nedir ?
İç SEO başlıktan da anlaşılacağı gibi internet sitesinin iç kısımlarında (internal) yapılması gereken olumlu değişikliklerin bütününü oluşturur. İç SEO servisimizle, internet sitenizde bulunan link yapılarını, kategorizasyon modellerini ve içerik yapılarını inceleriz ve buna göre düzenleriz. Sürekli değişen Google algoritmalarına göre gerekli değişiklikler ivedi şekilde yapılır.

Dış SEO nedir ?
Dış SEO internet sitenizin dışarıdan alacağı link (backlink) profilleriyle bağdaşmaktadır. Dış SEO servisimiz ile domain otoritesinin artırılması ve sitenizin Google’da üst sıralarda yer almasını sağlarız. Dışarıdan alınacak linkler özel olarak seçilmekte ve kuralına göre uygulanmaktadır.

Google Ceza olasılığına karşın etkin savunma
Google’da üst sıralarda yer almak bazı durumlarda rakiplerinizin sizin internet sitenize karşı kötü niyetli sanal saldırılar gerçekleştirmesine yol açmaktadır. Bu durumlara karşı aldığımız katı önlemler bulunmaktadır (Disavow). İnternet sitenizin link profili sürekli takip altına alınarak, oluşabilecek zararlar Google’ın tespit etmesinden önce ortadan kaldırılarak sıralamalardaki yerinizi koruruz.

Tier (Katman) yapısı nedir ?
Tier(katman) yapısı 2012 yılında gelmiş olan bir Google güncellemesi ile oluşmuştur. Google’ın beklentilerine göre, sitenize link yapısı sağlanırken, Tier stratejisini izleriz. Tier stratejisi ile sitenize sağlanacak olan link yapıları katman katman ayrılır. Böylece alınacak bazı dış linkler direkt olarak sitenizi işaret etmez, onun yerine sitenizin oluşturulmuş olan katmanlarına işaret eder. Çoklu katman yapısı ile sitenizin otoritesini ve sıralarını kalıcı şekilde artırmayı hedefleriz.

Nasıl yaparız ?
seowebajans.com’nun sunduğu eşsiz SEO danışmanlığı servisiyle SEO konusunda ihtiyacınız olan yapılar tek bir çatı altında toplanmaktadır. Karşılıklı görüşmemiz sonrasında, SEO işlerinizi seowebajans.com’le teslim etmeye karar verirseniz pişman olmayacaksınız. Pekala, SEO çalışmalarını nasıl yürüttüğümüzden biraz bahsedelim. Servisimizle edineceğiniz başlıca özellikler şu şekilde sıralanabilir:

Düzenli link sağlanması
Düzenli ceza kontrolü
Düzenli raporlama ( Haftalık )
Sosyal medya link profilinin oluşturulması
Sürekli ulaşabileceğiniz bir danışman
Google sıralarınızda artış veya sıranızın korunması
SEO Danışmanlığı konusunda seowebajans.com ekibi olarak asla umut tacirliği yapmıyoruz. Size sunduğumuz tatmin edici raporlamalar ve hizmet ile kesinlikle sizin de mutlu ve memnun olabileceğiniz bir hizmet vaat ediyoruz. SEO Danışmanlığı konusunda bizlere güvenip, işlerinizi bize teslim ederseniz kesinlikle pişman olmazsınız.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!